Rewelacyjne efekty w redukcji cellulitu, uzyskujemy dzięki;

Vacuum:

Vacuum ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, pobudzając silne przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. W tym czasie emisja RF o częstotliwości 1MHz z podciśnieniem doprowadza do zmian zawartości komórek tłuszczowych ze zbitej w ciekłą i rozpad trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe które w takiej postaci zostają trawione przez wątrobę. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawę mikrocyrkulację i odprowadzenie limfy.

RF Focus Wave:

dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

 

Duża głowica do ciała:

-Przeznaczona dla skóry ciała,
-Poprawia zarys ciała i usuwa toksyny, wygładza cellulit, zmniejsza tkankę tłuszczową.

Pełny zabieg UltraLipo Royal System

Rozbijanie:
Głowica z ultradźwiękami akustycznymi o częstotliwości 40.000Hz wprowadza komórki tłuszczowe w wibracje powodując wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol i wolne kwasy  tłuszczowe.

Opróżnianie:
Głowica z podciśnieniem i falą radiową, która powoduje silne przekrwienie i podgrzanie tkanek sprawia, że komórki tłuszczowe zostają opróżnione i poprzez wątrobę wydalone. Tkanka tłuszczowa ulega redukcji co wpływa bezpośrednio na zmniejszenie efektu otyłości i pozbycie się cellulitu.

Modelowanie:
Dzięki falom ultradźwiękowym znajdującym się w płytkach (elektrodach) możemy wymodelować sylwetkę miejscowo usuwając nagromadzony tłuszcz.