DŁUGIE I ZADBANE WŁOSY UCHODZĄ OD LAT ZA WAŻNY SZCZEGÓŁ KOBIECEJ URODY. DO DZISIAJ SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO…

Spełnienie marzeń o długich włosach jest często bardzo trudne. Zanieczyszenie środowiska, stres i chemiczne zabiegi pogarszają ich stan. Włosy rosną ok. 1 cm. w ciągu miesiąca i tylko z wielką cierpliwościa i przy pomocy zabiegów pielęgnacyjnych można spełnić te marzenia . Ważną rolę odgrywa również sposób odżywiania. Przy pomocy przedłużeń włosów można zrealizować te marzenia. Może zagęścić jaki przedłużyć Twoje włosy pasemkami naszej firmy. Doczepione włosy nie będą niczym się różniły od Twoich własnych. Pracujemy jednie na naturalnych włosach najwyższej jakości, dzięki czemu będziesz się mogła nimi cieszyć przez długi czas.

WYKONUJEMY PRZEDŁUŻANIE KILKOMA METODAMI:

Włosy przedłużamy pracując zarówno na najwyższej klasy WŁOSACH DZIEWICZYCH, gdzie każda kitka jest wycenia indywidualnie i przygotowywana pod wybraną metodę (także może być poddana koloryzacji lub rozjaśnianiu) jak i na pasemkach gotowych do założenia (są to zarówno włosy słowiańskie jak i europejskie). Pasemka standardowe cechuje gotowość do założenia, pełna paleta kolorystyczna, włosy mogą zostać założone w czasie jednej wizyty, przy zachowaniu optymalnej ceny usługi wraz z włosami.

METODĄ KERATYNOWĄ :

polegającą na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą niewidocznych zgrzewów keratynowych. Keratyna rozgrzewana jest za pomocą zgrzewarki i formowana na paśmie włosów klientki w niewielki rulonik.
Włosy wykonane metodą keratynową można nosić ok 3-4miesiące następnie włosy należy zdjąć i założyć ponownie. Zgrzewy keratynowe usuwamy specjalnym płynem – removerem, bez naruszenia struktury włosów naturalnych.

metoda kreatynowa

METODĄ TULEJKOWĄ :

która polega na łączeniu pasemek włosów naturalnych z pasemkami włosów przedłużanych za pomocą małych tulejek wykonanych z miedzi. Tulejki są bardzo lekkie i niekłopotliwe w noszeniu. Metoda nazywana często EASY HAIR EXTENSION ze względu na łatwy sposób aplikacji oraz zdjęcia tulejek. Tulejki zakładamy tzw. metodą „książeczkową”, czyli zaciskamy je dwukrotnie (metoda „na dwa”), dzięki czemu ich noszenie nie sprawia przykrych niespodzianek w postaci zsuwania się. Włosy założone za pomocą tulejek zdejmuje się za pomocą specjalnych szczypiec.
Włosy założone metodą tulejkową można nosić 3-4 miesiące. Po tym okresie istnieje możliwość założenia tych samych włosów ponownie, przy wymianie jedynie tulejek.

metoda tulejkowa

METODĄ NA MIKRORINGI :

która polega na łączeniu pasemek włosów naturalnych z pasemkami włosów przedłużanych za pomocą małych mikroringów wykonanych z metalu i wypełnionych silikonem. Polega to tylko na zaciśnięciu obrączek na włosach na raz. Włosy założone za pomocą mikroringów zdejmuje się za pomocą specjalnych szczypiec. Włosy założone tą metodą można nosić 3-4 miesiące. Po tym okresie istnieje możliwość założenia tych samych włosów ponownie, przy wymianie jedynie ringów

metoda na mikroringi

METODĄ TAPE ON :

polega na przyklejaniu do włosów paseczków silikonowych z włosami doczepianymi. Dwa sklejonem rezem paski tworzą tzw „kanapkę”. Metoda jest mało widoczna wygodna i nieinwazyjna. Włosy założone tą metodą można nosić 2-3miesiące. Po tym czasie istnieje możliwość założenia tych samych włosów

 

16fa2e39-01c7-45ea-b292-a05565828a15

 

METODĄ CLIP-IN :

polegającą na wpinaniu włosów szytych na taśmie za pomocą specjalnych małych spinek. Metoda idealna na jednorazowe przyjęcia okolicznościowe, czy śluby. Dla Pań, które nie chcą przedłużać włosów na trwałe.. Takie włosy można samodzielnie zakładać także we własnym domu.

moteda clip-in