RF Focus Wave – Fale Radiowe:

to urządzenie z  oryginalną, opatentowaną technologią Fal Radiowych Focus RF. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i  zagęszczenia skóry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kriolipoliza CRYO-WAVE:

to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących czegoś  z najwyższej półki.Kontrolowane,  miejscowe chłodzenie tkanek może prowadzić do utraty podskórnego tłuszczu bez uszkadzania skóry. Dzięki temu odkryciu opracowano i opatentowano technologię leżącą u podstaw nieinwazyjnego zabiegu kriolipolizy.

CZYTAJ WIĘCEJ

UltraLipo Royal System:


ultradźwięki, fale radiowe, vacum
Wykorzystywana jest fala o częstotliwości w przedziale: 20-70 KHz która jest nazywana kawitacją ultradźwiękową.

Urządzenie wykorzystuje ultradźwiękowe głowice o częstotliwości 40 000Hz (40KHz), która należy do akustycznej kawitacji- technologia nazywana jest AWT (Acoustic Wave Therapy).   Szybkie wibracje odtłuszczają komórki poprzez produkcję niezliczonej ilości kieszeni próżniowych w i poza komórkami.
Potęgując uderzenia komórek tłuszczowych, membrana komórkowa powoduje wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol oraz wolnotłuszczowe kwasy. Następnie pod wpływem RF z podciśnieniem zostają opróżnione  i poprzez wątrobę oraz inne obiegi znajdujące się w ciele i wydalone.
W końcu, użycie płytek (elektrod) ultradźwiękowych doprowadza do ukształtowania ciała, powodując jego wyszczuplenie.

CZYTAJ WIĘCEJ