Ultradźwięki, fale radiowe, vacum

Koniec z otyłością ! Jest coś więcej niż diety i ćwiczenia !

Otyłość i cellulit są jednymi z poważniejszych medycznych problemów społecznych w Polsce. Dlatego wszelkie metody odchudzania obecne na rynku oraz wszystkie marki oferujące produkty do odchudzania szybko stają się popularne. Jednak wiele metod i technik, które nie są naukowe i niedojrzałe powodują utratę wagi u większości ludzi, a następnie ich ponowne tycie, ponadto niewłaściwy sprzęt może spowodować poważne uszkodzenie ciała.

  • Nasze urządzenie dokładnie lokalizuje tkankę tłuszczową i cellulit. Bezpiecznie i perfekcyjnie eliminuje nadmiar centymetrów z brzucha, bioder, pośladków i ud

Badania wykazały, że kawitacja ultradźwiękowa jest skutecznym, przełomowym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się nadwagi !

Wykorzystywana jest fala o częstotliwości w przedziale: 20-70 KHz która jest nazywana kawitacją ultradźwiękową.

Urządzenie wykorzystuje ultradźwiękowe głowice o częstotliwości 40 000Hz (40KHz), która należy do akustycznej kawitacji- technologia nazywana jest AWT (Acoustic Wave Therapy).   Szybkie wibracje odtłuszczają komórki poprzez produkcję niezliczonej ilości kieszeni próżniowych w i poza komórkami.

Potęgując uderzenia komórek tłuszczowych, membrana komórkowa powoduje wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol oraz wolnotłuszczowe kwasy. Następnie pod wpływem RF z podciśnieniem zostają opróżnione  i poprzez wątrobę oraz inne obiegi znajdujące się w ciele i wydalone.

W końcu, użycie płytek (elektrod) ultradźwiękowych doprowadza do ukształtowania ciała, powodując jego wyszczuplenie.

 

Znacząca redukcja tłuszczu (komórek tłuszczowych), cellulitu!

Użycie ultradźwiękowej głowicy o częstotliwości 40 000Hz powoduje wytworzenie się wysokiej energii falowej, produkcję kieszeni próżniowych, które wprowadzają komórki tłuszczowe w wibracje, przez co zaczynają się o siebie ocierać, co powoduje pękanie ich ścian –technologia Akustycznej Fali Terapeutycznej (AWT). Ponadto wykorzystanie energii cieplnej z głowicy ultradźwiękowej umożliwia rozdrobnienie (rozbicie) zawartości komórki tłuszczowej.

Przełom ! Oprócz tego, że chudniesz, uelastyczniasz skórę !

Uzyskujemy to dzięki ‘współpracy’ dwóch technik: zaawansowanej technice RF i  systemie Vacuum.

Vacuum ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, pobudzając silne przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. W tym czasie emisja RF o częstotliwości 1MHz z podciśnieniem doprowadza do zmian zawartości komórek tłuszczowych ze zbitej w ciekłą i rozpad trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe które w takiej postaci zostają trawione przez wątrobę. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawę mikrocyrkulację i odprowadzenie limfy.

Wyszczuplenie oraz poprawa linii ciała.

Dzięki falom ultradźwiękowym znajdującym się w płytkach (elektrodach) możemy wymodelować sylwetkę. Dokładnie tam gdzie chcemy. Dzięki różnym poziomom miejscowo stymulujemy tkankę tłuszczową dopełniając efekty zabiegu.

KORZYŚCI TECHNICZNE:

  • Wykorzystuje najlepszą na świecie technikę ultradźwiękowej liposukcji.
  • Odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.
  • Wygodne, bezbolesne, bezpieczne, nie pozostawiające blizn.

ZALETY ZABIEGU:

  • Zabieg niewymagający znieczulenia.
  • Brak nierówności skóry.
  • Brak krwawienia, puchnięcia.
  • Brak efektów ubocznych, dobre rezultaty, brak nawrotów.
  • Nie pozostawia blizn, nie wpływa na normalne funkcjonowanie i pracę.

Bez bólu, śladów i efektów ubocznych !

 

PRZEBIEG PROCESU

Liposukcja ultradźwiękowa: Fale ultradźwiękowe skierowane bezpośrednio do warstwy tłuszczu, poprzez wibracje wywołują powstanie licznych szczelin próżniowych. Uderzając w komórki tłuszczowe z dużą siłą powodujemy ich pękanie, a następnie zmianę ich struktury w ciekłą (glicerol i wolne kwasy tłuszczowe), co umożliwia ich szybsze wydalenie.

RF (ciało) rozwiązują problem otyłości: Poprzez wysoko efektywną energię RF wydalanie tłuszczów jest efektywniejsze oraz zwiększa się metabolizm ciała. W tym samym czasie dzięki działaniu podciśnienia zwiększa się efekt wydalania rozpuszczonych kwasów tłuszczowych poprzez wątrobę i układ limfatyczny.

 

  • PRZECIWWSKAZANIA:

1. Nie przeprowadzać zabiegu u pacjentów z poważnymi chorobami, takimi jak: nadwrażliwość na ciepło, wrzody żołądka, poważne choroby żołądka, wrzody dwunastnicy, nadciśnienie, cukrzyca, nowotwory.

2. Nie przeprowadzać zabiegu u kobiet w ciąży, kobiet w okresie laktacji, u których była przeprowadzona operacja żołądka (okolic brzucha) przez ostatnie 3 miesiące, oraz w okresie menstruacji.

3. Nie przeprowadzamy zabiegu u osób z zastawką i rozrusznikiem serca oraz metalowymi implantami.