W celu osiągnięcia maksymalnego efektu przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo i wysoką (gwarantowaną) efektywność naszych zabiegów wybraliśmy jedynie zabiegi wykonywane przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Zabiegi wykonane są przez profesjonalny i dobrze przeszkolony personel. Bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu, oraz badaniach naukowych prowadzonych przez renomowane światowe firmy, dobraliśmy odpowiednie zabiegi i najnowocześniejsze urządzenia. Zabiegi są nieinwazyjne, bez bolesne i niezwykle skuteczne. Urządzenia te redukują tkankę tłuszczową, modelują sylwetkę, usuwają cellulit, ujędrniają skórę, wygładzają i odmładzają.

Kriolipoliza CRYO-WAVE:

to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących czegoś  z najwyższej półki.
Kontrolowane,  miejscowe chłodzenie tkanek może prowadzić do utraty podskórnego tłuszczu bez uszkadzania skóry. Dzięki temu odkryciu opracowano i opatentowano technologię leżącą u podstaw nieinwazyjnego zabiegu kriolipolizy.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

UltraLipo Royal System:

ultradźwięki, fale radiowe, vacum
Wykorzystywana jest fala o częstotliwości w przedziale: 20-70 KHz która jest nazywana kawitacją ultradźwiękową.
Urządzenie wykorzystuje ultradźwiękowe głowice o częstotliwości 40 000Hz (40KHz), która należy do akustycznej kawitacji- technologia nazywana jest AWT (Acoustic Wave Therapy).   Szybkie wibracje odtłuszczają komórki poprzez produkcję niezliczonej ilości kieszeni próżniowych w i poza komórkami. Potęgując uderzenia komórek tłuszczowych, membrana komórkowa powoduje wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol oraz wolnotłuszczowe kwasy. Następnie pod wpływem RF z podciśnieniem zostają opróżnione  i poprzez wątrobę oraz inne obiegi znajdujące się w ciele i wydalone. W końcu, użycie płytek (elektrod) ultradźwiękowych doprowadza do ukształtowania ciała, powodując jego wyszczuplenie.

CZYTAJ WIĘCEJ